Необхідно перевірити роботу сонячної теплової системи; концентрація антифризу; очистити сонячні теплові колектори; переконайтеся, що запобіжні клапани працюють, а також очищають фільтри. Резервуари VIDEIRA не вимагають магнієвого анода, що знижує вартість технічного обслуговування, проте необхідно буде очистити клапан стічних вод для відбраковування частинок. Всі ці процедури технічного обслуговування повинні виконуватися кваліфікованим фахівцем з CAP Solar (сертифікат професійної компетенції).

Вартість підігріву гарячої води залежить головним чином від чотирьох чинників: ефективності сонячної системи; товщина і тип ізоляції резервуарів для зберігання гарячої води; здатність використовувати побутову гарячу воду і системи підтримки, які відповідають за нагрів води, коли немає сонця. Найдешевша система підтримки – та, яка використовує тепловий насос або, альтернативно, електричний опір, яке використовує двогодинну швидкість.

VIDEIRA розробила пристрій для введення холодної води в накопичувальні резервуари, що зводить нанівець ефект змішування холодної води з гарячою водою всередині резервуарів, збільшуючи кількість води для використання. 

Викиди CO2 пропорційні виходу допоміжного обладнання і залежать від джерела первинної енергії, наприклад газу або електрики. Устаткування, яке виробляє найменші викиди CO2, – це конденсаційні котли і теплові насоси, але в останньому випадку ефективність (COP) завжди буде перевищувати 3,4.

Сонячні теплові системи можуть нагрівати воду всередині резервуарів з гарячою водою при підвищених температурах, які можуть викликати опіки. З цієї причини необхідно встановити термостатичний змішувальний клапан, який обмежує температуру витрати води. Цей клапан слід встановлювати відразу ж після виходу гарячої води з накопичувального бака, тим самим зменшуючи потрапляння холодної води в бак, підвищуючи ефективність системи.

При вибір бака для гарячої води необхідно враховувати, що витрата становить від 50 до 70 літрів на людину. Наприклад, для кімнати з 4-ма людьми слід вибрати мінімальний депозит в 200 літрів, який ідеально підходить для 280 літрів.

Неможливо отримати гарячу воду з сонячної теплової системи протягом 365 днів на рік. Є кілька днів дощу і повністю похмурого неба, які не дозволяють сонця нагрівати воду. Тому завжди буде необхідно створити систему підтримки.

Змійовик повинен бути відповідним для сонячної теплової системи, тобто він повинен розташовуватися в нижній зоні резервуара і мати площу відповідно до сонячною системою. Розташування зонда для управління системою є дуже важливим і має розташовуватися на відстані кількох сантиметрів від нижньої частини резервуара (воно не повинно знаходитися в середині бака). Ізоляція повинна бути не менше 50 мм, а якщо вона перебуває в поліуретані, тим краще. Депозит повинен бути вертикальним.

По можливості вибір повинен лежати на вертикальний резервуар, оскільки він підвищує ефективність сонячної теплової системи і сприяє розшарування температури води всередині.

Найбільш ефективною системою є примусова циркуляція. Резервуар для гарячої води є вертикальним, що значно збільшує вихід сонячної теплової системи, на той час як він не схильний до атмосферних впливів, що значно збільшує втрати на разі термосифонної системи.

Контакти

Створення сайтів – студія «ВЕБ-СТОЛИЦЯ»