Розробка пристрою контролю споживання холодної води в акумуляторах

У постійному пошуку розробки енергозберігаючих та економічних рішень компанія VIDEIRA розробила пристрій для подачі води всередині санітарних резервуарів гарячої води для підтримки оптимальної стратифікації під час зберігання гарячої води в резервуарах. Цей пристрій значно збільшує продуктивність відкладень, що підтверджується в ході різних випробувань, проведених ECOTERMOLAB Інституту зварювання і якості ISQ.
Переваги забезпечують економію енергії і подальшого скорочення вартості рахунки за енергію, в кількості гарячої води, використовуваної і комфортною для користувача.

Перевтілення CORINTHIA Hotel Lisbon в енергоефективний готель

Усвідомлюючи нову парадигму енергетичного ринку, з явною і все більш важливою тенденцією в створенні цінності і підвищенні конкурентоспроможності компаній за рахунок скорочення споживання енергії, VIDEIRA, усвідомлюючи свою важливість в цьому ланцюжку створення вартості, з величезним задоволенням завдання дизайнера розробити індивідуальне рішення для підігріву і збереження гарячої води в готелі Corinthia Lisbon.
VIDEIRA в тісній співпраці з дизайнером і промоутерами проекту Galp Soluções de Energia / ISQ Energia відповідно до енергетичною політикою, визначеної ним для розробки проекту, визначили ключові потреби в збільшенні потужності по економії енергії в родовищах для оптимізації миттєвого виходу сонячних теплових колекторів, для відновлення енергії , що виділяється при конденсації чилера при низьких температурах, а також для збільшення потужності побутової гарячої води.
Енергозбереження буде здійснюватися за допомогою розробленої системи ізоляції. У цистернах, які будуть встановлені в готелі CORINTHIA Lisbon, ізоляція танків матиме товщину 120 мм з теплопровідністю λ = 0,022 Вт / м2 ºC з щільністю 40 кг / м3. Звичайна система ізоляції матиме товщину 100 мм з теплопровідністю λ = 0,037 Вт / м 2 з щільністю 80 кг / м 3. Порівнюючи ці дві системи, втрати будуть зменшуватися щонайменше в два рази з розробленим рішенням.
Одним з важливих факторів, що впливають на продуктивність сонячних теплових колекторів, є температура термостатів. Ця температура залежить від конструкції і характеристик теплообмінника, що дозволяє змінювати температуру води в теплообміннику. Таким чином, чим вище температура на виході, тим менше вихід сонячного теплового колектора. Трубчастий теплообмінник був спроектований і виконаний відповідно до його фізичними характеристиками для сонячної теплової системи, призначеної для використання ендогенного ресурсу. У разі резервуара для зберігання гарячої води, приготованого сонячної теплової системою, через можливість накопичення води при температурах вище 60 ºC, виробництво буде проводитися з використанням аустенитной нержавіючої сталі AISI 316L з високою стійкістю до корозії при укусах, Всі зварні шви виготовляються за технологічним процесом № 131, MIG, «Top to Top», виключаючи будь-яку можливість міжвузольні корозії.
(Інтерстиційна корозія розвивається щоразу, коли матеріал перекривається, і в цьому випадку вміст кисню зменшується в вузької щілини, а кількість продуктів корозії збільшує іони хлориду, що руйнують пасивний шар. Гальванічна осередок утворюється між незахищеним металом у внутрішній частині щілини і пасивного зовнішнього шару знижується pH і збільшується вміст хлориду в щілини. Приступ збільшується, що скорочує життєвий цикл обладнання.
У резервуарах для зберігання гарячої води в кожному резервуарі будуть встановлені дифузійні пристрої, раніше розроблені і випробувані ECOTERMOLAB, що підвищує енергоефективність обладнання, уникаючи при цьому погіршення міститься в ньому енергії. Завдяки інтеграції цього пристрою можна домогтися зниження споживання первинної енергії

Контакти

Створення сайтів – студія «ВЕБ-СТОЛИЦЯ»