Водонагрівальні елементи європейської
якості.
Офіційний представник компанії Videira
в Україні

Про компанію

Компанія VIDEIRA має 30-річний досвід створення водонагрівальних рішень, які:

  • включають поновлювані джерела енергії
  • екологічно чисті
  • потребують меншого споживання енергії.

Щоб запропонувати рішення найвищої якості, компанія VIDEIRA інвестувала кошти в модернізацію своїх об’єктів, технологій, кваліфікації своїх співробітників. Крім усього іншого є система управління якістю, яка відповідає стандарту NP EN ISO 9001: 2008, а методи виробництва відповідають найсуворішим вимогам безпеки.

Одним з головних наших переваг є наявність власного виробництва, яке дозволяє створювати індивідуальні рішення для професійного і внутрішнього ринку. Ці рішення характеризуються попитом, надійністю, комфортом і універсальністю і вимагають більш низького споживання енергії.

VIDEIRA вже є одним з основних постачальників рішень для водонагріву на національному ринку, активно беручи участь в інтернаціоналізації свого бізнесу, що призвело до завоювання таких ринків, як Ірландія, Нідерланди, Бельгія, Франція, Іспанія та Об’єднані Арабські Емірати.

Вашій увазі пропонуємо переглянути інновації, запроваджені компанією VIDEIRA

Розробка пристрою контролю споживання холодної води в акумуляторах
У постійному пошуку розробки енергозберігаючих та економічних рішень компанія VIDEIRA розробила пристрій для подачі води всередині санітарних резервуарів гарячої води для підтримки оптимальної стратифікації під час зберігання горячае води в резервуарах. Це пристрій значно збільшує продуктивність відкладень, що підтверджується в ході різних випробувань, проведених ECOTERMOLAB Інституту зварювання і якості ISQ…

Перевтілення CORINTHIA Hotel Lisbon в енергоефективний готель
Усвідомлюючи нову парадигму енергетичного ринку, з явною і все більш важливою тенденцією в створенні цінності і підвищенні конкурентоспроможності компаній за рахунок скорочення споживання енергії, VIDEIRA, усвідомлюючи свою важливість в цьому ланцюжку створення вартості, з величезним задоволенням поставила завдання розробити індивідуальне рішення для приготування і збереження гарячої …

Контакти

Створення сайтів – студія «ВЕБ-СТОЛИЦЯ»